ART / Misc. paintings / Poster 6046424
nr 604 6424
POSTER
”Jacques Zadig Lunds Konsthall 1972”, färgoffsetlitografi, motiv Frihetsgudinnan, 100 x 70 cm, utställningsaffisch: ” JACQUES ZADIG LUNDS KONSTHALL 11 NOV till 10 DEC 1972. . . ”, OBS! signerad: ”Till Maud och Holger Jacques -72”, märkt nertill: ”Stig Arbman AB / Lito-Grafik AB”,
”Jacques Zadig Lunds Konsthall 1972”, färgoffsetlitografi, motiv Frihetsgudinnan, 100 x 70 cm, utställningsaffisch: ” JACQUES ZADIG LUNDS KONSTHALL 11 NOV till 10 DEC 1972. . . ”, OBS! signerad: ”Till Maud och Holger Jacques -72”, märkt nertill: ”Stig Arbman AB / Lito-Grafik AB”
300
SEK 1100
Monday October 12 2009
at 17:48:13
500 kr
650 kr
750 kr
1.000 kr